رجزها و مویه‌ها

یک ماه پیش که مشهد الرضا بودم، سری هم به فروشگاه کتاب آفتاب زدم. روی میز آقای عابس قدسی، کتاب «رجز-مویه» امید مهدی‌نژاد را دیدم که قرار بر نشرش در آینده‌ی نزدیک بود. این کتاب مجموعه‌ی بیست و یک غزل و یک چهارپاره است. خبر چاپ این کتاب را در راه دیدم.

پیش از این نیز کتاب دانشجویی، مجموعه‌ای از طنزهای ایشان با عنوان «کتاب سوم» منتشر کرده بود. این کتاب تنها پس از گذشت شش‌ماه به چاپ دوم رسید.

دو مجموعه‌ی «پیاده‌ها» و «پیش از اقیانوس» که مجموعه‌ی رباعی‌ها و اشعار سپید مهدی‌نژاد هستند، به زودی چاپ و منتشر می‌شوند.

فکر می‌کنم این اولین کتابی باشد که از این انتشاراتی منتشر می‌شود و به زودی نیز کتاب‌های دیگری هم‌چون «سرلوحه» از رضا امیرخانی را نشر خواهند داد.

/ 10 نظر / 10 بازدید
تقی دژاکام

سلام تبریک عرض می کنم انتخاب هوشمندانه شما را از سوی دوستان وبلاگ نویس . در ضمن ایرنا هم خبر را کار کرده است با نشانی زیر : http://www3.irna.ir/View/FullStory/?NewsId=145729 سر فراز و سبز باشید. [گل]

مهدي نژاد

سلام. ممنون از توجه و محبت تان.

مهدي نژاد

ضمنا تبريک.

رسواگر

اعتراض به هتاکی محسن نامجو به قرآن کریم در وبلاگ رسواگر roswagar.persianblog.ir

تک تیر انداز حزب الله

بايد بخود جرات داد که اين نوع جنگيدن بدرد نمي خورد و لازم است که استراتژي در اين جنگ عوض شود. «شهيد حسن باقري» http://vjihad.parsiblog.ir/630493.htm

میرزا قلی خان راپورتچی

مرحمت تان زیاد. تواضعتان رشک برانگیز است. امیدوارم بتوانم کمال استفاده را از محضر دوستان ببرم.