اندر کرامات «ایرنا»

واقعاً گاهی اوقات از کرامات بعضی‌ها نمی‌توان بی‌توجه گذشت. این‌بار می‌خواهم از کرامات ایرنا بگویم. با تحولات اخیر در خبرگزاری ایرنا، بخش جدیدی با عنوان زمزمه به این خبرگزاری افزوده شده است. در این بخش شنیده‌ها یا حاشیه‌های خاص سیاسی را نشر می‌دهند.

امروز خبرنگار این بخش، با شخصیت‌های اصلاح‌طلب گفت‌وگو کرده و نظر آن‌ها را درباره‌ی کاندیداتوری کروبی در انتخابات ریاست جمهوری دهم پرسیده بود.

در خبر اول با محمد سلامتی، عبدالله رمضان‌زاده، مجید انصاری و محمدعلی ابطحی گفتگو کرده است و به ترتیب پاسخ دادند که فعلا نمی تواند اظهار نظری داشته باشد؛ مصاحبه نخواهد کرد؛ نظری ندارد و من نظری ندارم.

در خبر دوم نیز به همین سیاق بهزاد نبوی نایب رئیس مجلس ششم گفته است که نظری ندارد و مصاحبه نمی‌کند و الهه کولایی عضو شورای مرکزی حزب مشارکت گفته است: «فعلا در جاده هستم و پشت رل. نمی‌توانم با شما صحبت کنم.»

من که نفهمیدم که این خبرها شامل چه اطلاعاتی است و چرا نوشته شده است. عجیب است از یک خبرگزاری که این‌کارها را با بودجه‌ی بیت‌المال انجام دهد!

/ 8 نظر / 12 بازدید
حامد

رای ما ممد صالح مفتاح شکلک مشت گره کرده که به سمت جلو و عقب می رود صد در صد بنی صدر (شما بخونید مفتاح)

داوود

ممد مسی می گفت تو نیا اگر بخوای کاندیدا شی ابوذر و دار و دسته اش رد صلاحیتت می کن !!!! گفتم خب! الحمدلله. فسیل شورای نگهبان نمرده ورثه ی خودشم دید.ببین خشتک اصولگرایی تا کجای ملت تنگ شده که هم ما توش جا نمی شیم هم خودشون گه گاه تنگشون می گیره

محمد

جایگاه مردم اسراییل در اندیشه امام خمینی و امام خامنه ایی پرواز تا بیکرا منتظر شما است ( در صورت تمایل مایل بعه تبادل لینک با شما هستم هرچند که بنده اقدام نمودم ! ممنون از شما )

جسد مرحوم‌، زنده، معلق، بدبخت!

بابا رای اولللللللللللل!

بسیار خب از طریق محمد مسی بهم زنگ بزن. می خوام براتون بودجه بگیرم

آزیتا

به ما هم سری بزنید! در ضمن وبلاگت خوبه

جانيوز

عمری به جز بیهوده بودن سر نکردیم تقویم ها گفتند و ما باور نکردیم در خاک شد صد غنچه در فصل شکفتن ما نیز جز خاکستری بر سر نکردیم دل در تب لبیک تاول زد ولی ما لبیک گفتن را لبی هم تر نکردیم حتی خیال نای اسماعیل خود را همسایه با تصویری از خنجر نکردیم بی دست و پاتر از دل خود کس ندیدیم زان رو که رقصی با تن بی سر نکردیم باسلام وبلاگ زيبا وپر محتوايي داريد من عاشق سياست وحاشيه هاي اون هستم من قبلا هم به وبلاگت سر زده بودم از مطالبت لذت بردم خوشحال مي شم به من سر بزني ونظرت رو بگي... دیدم قدری گرفته ام انسان وقتی دلش گرفت از پی تدبیر می رود من هم رفتم