چه خبر از کجا؟

ديدار غير مترقبه مقام معظم رهبری از دانشگاه شهيد ستاری

ديدار مخترعان جوان با آقا

کانديداهای جديد     دکترمير محمد صادقی

خبر گزاری انصار هم راه اندازی شد. (اين روزها همه در تکاپوی راه اندازی سايت هستند. البته انتساب اين خبرگزاری به انصار حزب الله رد شده است.)

متن کامل پيام آيت الله مهدوی کنی خطاب به اصولگرايان برای همبستگی

پاپ جديد هم انتخاب شد.

روزنامه شرق هم که مدتهاست کانديدايش را نتخاب کرده است ( مقاله صادق زيباکلام - نقد احمد زيدآبادی)

يک تصوير جالب  نظر شما چيه؟

چند دقيقه پيش اخبار بيست و سی را تماشا می کريم. نکته ای به ذهنم رسيد که احتمالا خالی از لطف نباشد.

دکتر پزشکيان می گفت: اين مسئوليت خيلی برايم سخت بوده است. چون قانون وقتی که به آدم می گويد مريض اگر پول ندارد، درمان نشود، برايم سخت است.

نکته اين حرف اين بود که اگر ميدانيد ديگر چرا...........؟؟؟؟

 در مورد حوادث اخير خوزستان هم يک نکته خيلی مهم: خوزستان می تواند به مثابه يک بمب عمل کند. از آن جهت که فشار زندگی، فقر، تبعيض، ناامنی و... در اين استان بسيار شديد و فاحش است.

در منطقه هويزه و به طور کلی دشت آزادگان در ميان مردم روستايی و محلی حتی کسانی بودند که در مورد پوشش هم مشکل داشتند. چند نفر از رفقای ما همان جا پول سفر مشهدشان را برای کمک به مردم آن منطقه کنار گذاشتند. گفتند که مشهد ما همين جاست.

از لحاظ فرهنگی هم در آن منطقه مشکلات زيادی وجود دارد. حتی در برخی از روستاها مسجد هم نيست. عدم وجود مسجد در يک منطقه مسلمان اصلا مساله کمی نيست. چون اسلام بر مسجد و محوريت مساجد تاکيد زيادی دارد. برخی از همان دوستان هم تصميم گرفته اند در تابستان به عنوان اردوی جهادی به آن منطقه بروند و با کمک هايی که جمع شده است يک مجموعه فرهنگی را در آن منطقه راه اندازی کنند.

اگر شما هم توانايی داريد ما را در اين امر خداپسندانه ياری کنيد. ايميل بزنيد.

فکر نمی کردم اينقدر سخت باشد. فقط يک هفته بود که وبلاگ آپديت نشده بود. ولی خودم که خيلی ناراحت بودم. آخر خود من وقتی چند بار به يک وبلاگ بروم و آپديت نشده باشد اعصاب درد می گيرم.

/ 4 نظر / 6 بازدید
محمد باقر مفتاح

امیدوارم که دیگر اعصابتان درد نگیرد و فقط خرد شود

عـبــد عـا صـی

سلام. وبلاگ قابل توجهی دارید. موفق باشید ( انشالله در را رضای حق ). از حسن توجه شما به مردم محروم خوزستان خوشحال و ممنونم. ()()() در پناه مولا ، عـبــد عـا صـی

عبدالمجید طاهری

مطالب وبلاگ شما جالب است ادامه بدهید و برای مردم بنویسید

Hajji

Salam, be website Ansar Hezbollah sar bezanid. www.AnsareheHezbollah.com