آشپزباشی


این عکس تزئینی است.

 تا چند روز پیش، به زور مرا از لب‌تاپ جدا می‌کردند. بالاخره اینترنت مفت و پرسرعتی است و باید غنیمت شمرده شود. اما از وقتی که لب‌تاپ در اتاق دو تا و گاهی -سه تا- شده است، من تنها کسی هستم که این توانایی و اراده را دارم که برخیزم و غذا بپزم! البته دلیل دیگرش هم این است که فقط من بلدم غذاهای خوب بپزم!

الآن مشاهده می‌کنید که اعضای اتاق ما، تعداد انگشتان‌شان از حد معمول کمتر است. چرا که غذای خوش‌مزه‌ای بود و انگشتان‌شان را هم با آن خورده‌اند.

ماکارونی درست می‌کنم در حدّ «تیم‌ْملی*»!

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
* تیمْ‌ملی: واحد اندازه‌گیری است که برای نشان دادن شدت و اهمیت یک امر کیفی به کار می‌رود. این لغت در لسان‌مان به شدت جاری و روان است! البته از این اندازه مهم‌تر را «تیمبرلند» هم می‌گوئیم که از نظر شدت یک درجه بالاتر است.

/ 2 نظر / 23 بازدید
043

سلام. به به. عجب کدبانویی. [نیشخند] ما که کلا ارادت‌ها داریم اساسی. یک بار اگر فرصت شد درباره‌ی وبلاگ و وبلاگ‌نویسی توضیح میدم خدمتت. بسی التمسدعی

کانون فرهنگی مطالعاتی صبح قریب

يا سلام به شما دوست عزيز سلسله نشست هاي کانون فرهنگي مطالعاتي صبح قريب فرهنگسراي دانشجو با عنوان «صهيونيسم و آخرالزمان سياه» پيرامون مظاهر دشمني صهيونيسم عليه مهدويت برگزار مي گردد. لذا از جنابعالي دعوت مي شود در جلسه شركت نماييد سخنران اين همايش دکتر شير محمدي از ساعت 17 الي 19 دوشنبه28 مرداد ماه 87 مي باشد. علاقه مندان مي توانند به يوسف آباد، خيابان اسدآبادي، خيابان 21 ، فرهنگسراي دنشجو، سالن سراي کتاب مراجعه نمايند. جهت کسب اطلاعات بيشتر مي توانيد با شماره تلفن 1732621-0936 تماس حاصل فرماييد. خدانگهدار