وبلاگ‌نویسان مسلمان گرد هم می‌آیند

مجمع وبلاگ نویسان مسلمان اعلام کرد مجمع عمومی و انتخابات شورای مرکزی این تشکل، پنجشنبه ۷ شهریور ماه ۸۷ از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در فرهنگسرای رسانه برگزار می‌شود.

در این مراسم، هیئت مؤسس گزارشی از روند برنامه‌ها و فرآیند ثبت مجمع ارائه خواهد کرد. سپس کاندیداهای عضویت در شورای مرکزی به ارائه‌ی برنامه‌ها و اهداف خود خواهند پرداخت. اعضای شورای مرکزی از میان کاندیداهایی که اعلام آمادگی کرده‌اند و نام‌شان در سایت مجمع موجود است، با رای مستقیم اعضا انتخاب می‌شوند.

مطابق اساسنامه تنها کسانی حق شرکت در رأی‌گیری را دارند که فره عضویت را پرکرده باشند و شرایط عمومی مندرج در اساسنامه را نیز دارا باشند. همچنین کسانی که علاقه‌مند به عضویت هستند، می‌توانند با حضور در فرهنگسرا فرم پر کرده و به عضویت مجمع وبلاگ‌نویسان مسلمان درآیند.

مجمع وبلاگ‌نویسان مسلمان، در سال ۸۴ توسط جمعی از فعالان عرصه‌ی رسانه‌های مجازی راه‌اندازی شد و به عنوان یکی از فعالترین و گسترده‌ترین تشکل‌های وبلاگ‌نویسان در ایران شناخته شده است.

آدرس: تهران - میدان ولی‌عصر - جنب انتقال خون - فرهنگسرای رسانه - سالن شهید آوینی

 

پـی‌نـوشـت:
یک.
لیست کاندیداها و نیز آدرس وبلاگ‌های آنها را می‌توانید از سایت مجمع وبلاگ‌نویسان مسلمان ببینید.
دو. بنده هم کاندیدا هستم.

/ 7 نظر / 10 بازدید

سلام هم اتاقی کم پیدا یه سری از ما بزن یوگی

مهدی بوترابی

در نظر سنجی وبلاگ اکرنه شرکت فرمایید[نیشخند][گل][دست][هورا]

محمدصالح

خطاب به هم‌اتاقی! یک امروزی ما نبودیم، ببین چی‌کار می‌کنید! دیگر واسه ی ما کامنت می‌گذارید؟ اگر من دیگر به شما لب‌تاپ دادم!