خون مطهر عماد مغنیه صدها عماد مغنیه می‌آفریند

mougnieh.jpgبرادر ارجمند جناب حجه الاسلام آقای سیدحسن نصرالله

شهادت برادر مجاهد مخلص و فداکار آقای حاج عماد مغنیه برای خود او که سراپا عشق و شور جهاد فی‌سبیل الله بود، فوزی عظیم و سرانجامی سعادت‌بار است و برای ملت لبنان که چنین مردان بزرگی را پرورده و به عرصه‌ی آزادیخواهی و مبارزه با ستم، ‌تقدیم کرده مایه‌ی سرافرازی و سربلندی است.

فقدان این مرد آزاده‌ی فداکار و برجسته، اگرچه برای همه‌ی انسان‌های شریف و همه‌ی آنان که او را می‌شناختند به ویژه برای والدین و همسر و فرزندان عزیز و دیگر کسان و یارانش دردناک است، ولی زندگی و مرگ انسان‌هایی مانند او، حماسه‌یی است که ملت‌ها را بیدار می‌کند و به جوانان الگو می‌دهد و افق‌های روشن و راه رسیدن به آن را برای همه ترسیم می‌کند.

صهیونیست‌های خونخوار و جنایتکار بدانند که خون مطهر شهیدانی همچون عماد مغنیه صدها عماد مغنیه می‌آفریند و مقاومت در برابر ظلم و فساد و طغیان را دو چندان می‌کند. مردانی چون این شهید بزرگوار زندگی و آسایش و بهره‌مندی‌های مادی خود را در راه دفاع از مظلوم و مبارزه با ظلم و استکبار فدا کردند و این ارزش والایی است که همه‌ی وجدان‌های انسانی در برابر آن سرتعظیم فرود می‌آورد. رضوان خدا بر او و بر همه‌ی مجاهدان راه حق یابد.

من این شهادت بزرگ را به شخص شما و به خانواده‌ی گرامیش و به جوانان سرافراز حزب الله و مقاومت و به همه‌ی ملت لبنان تبریک و تسلیت می‌گویم.

والسلام علیکم و علیه رحمه الله
سیدعلی خامنه‌ای
۲۵ بهمن ۱۳۸۶

/ 0 نظر / 5 بازدید