اسلام آمریکایی هنوز هم زنده است!

چندی پیش به دوستانم در مجمع وبلاگ‌نویسان مسلمان تذکر دادم تا موظب فعالیت برخی از گروه‌های اینترنتی که به نام شیعه فعالیت می‌کنند باشند. دقیقا هم ذکر کردم که منظورم سایت شیعه نیوز است.

از شایعه‌سازی‌ها تا سوق‌دادن مخاطب به لعن و نفرین مخالفان شیعه و هرگونه دعوای دیگری که مخالف با وحدت و انسجام اسلامی باشد.

مصاحبه‌ای را در این سایت با مدیر شبکه ماهواره‌ای سلام دیدم که داغی را برایم تازه کرد. تا آنجا که دانسته‌ام این شبکه عقایدی بسیار نزدیک به حجتیه دارد و در ضمن خرافه‌پراکنی نیز می‌کند.

مدتی پیش که از طریق یکی از دوستان در حال جذب توسط این انجمن بودم به دعوت یکی از اعضای این انجمن به خانه‌اش رفتم. ماهواره‌شان روشن بود و در حال پخش شبکه‌ی سلام. کلی برایم از مزایای این شبکه گفت و این‌که چقدر اسلام را بی‌پیرایه معرفی می‌کند...

کامنتی را هم که چند روز پیش در سایت شیعه نیوز در ذیل خبر گذاشتنه بودم منتشر نکرده‌اند. در آن‌جا خطر این شبکه را توضیح دادم و تشریح کردم. به نظرم می‌رسد که باید همگان از این سایت برائت بجویند.

بخوانید:
حسین شریعتمداری در قم: "شبکه ماهواره‌ای سلام" که مروج اسلام آمریکایی است

حسین شریعتمداری مدیر مسؤل روزنامه کیهان که در مراسم یادواره شهدای مدرسه علمیه حقانی قم سخن می‌گفت: بااشاره به نقش تعیین کننده‌ای که حوزه‌های علمیه در پیشبرد اهداف انقلاب برعهده داشته‌اند گفت: بدیهی است که دشمن از این نقش بنیادین غافل نیست و برای مقابله با آن دست بکار شده است و افزود یکی از ترفندهای دشمنان بیرونی ساخت جریان‌های موازی است. این جریان‌های موازی که که ظاهری حوزوی دارند و میکوشند به نمایندگی از حوزه های علمیه حرف بزنند.

وی گفت: بعنوان مثال عده‌ای تحت نام‌های جعلی فلان و جمعیت فلان بیانیه می‌دهند و می‌کوشند دیدگاهی را که با نگاه نظام اسلامی و استوانه‌های حوزه کمترین هم‌خوانی ندارند بعنوان نظیر حوزه به جامعه القا کنند .

شریعتمداری با اشاره به نمونه‌هایی از این ترفندها از شبکه ماهواره‌ای سلام که با حمایت دولت انگلیس بر پا شده یاد کرد و گفت: ماموریت شبکه سلام ترویج تز "جدایی دین از سیاست" یعنی همان "اسلام امریکایی" است. این شبکه ماهواره‌ای که مسؤلان میز ایران در وزارت امور خارجه انگلیس برنامه‌های آن را تهیه می‌کنند گاهی اوقات سخنرانی برخی از فضلای روحانی را ضبط تلویزیونی کرده و از شبکه پخش می‌کند و بیننده تصور می‌کند که تمامی این روحانیان در خدمت ترویج دیدگاه انحرافی شبکه سلام هستند و حال انکه در بسیاری از موارد فضلای یاد شده روحشان هم از ماجرا خبر ندارد.

/ 11 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سيد

البته اين مجمع کذايی نيز دست کمی از سلام نيوز ندارد!

دلنامه (محمد مجيدي)

بسم الله سلام حاجی به خدا ما به همه اينجا ميگيم که اين شبکه به غير از تفرقه افکنی بين مسلمين هيچ کاری نمی کنه ... ولی کو گوش شنوا!!؟ اصلا اينا وابسته به بيت آيت الله شيرازی هستند و به شدت با حضرت امام و حضرت آقا مخالفند. برای سالگرد فوت آيت الله شيرازی يک هفته برنامه دارند ... ولی واسه امام هيچ! رفيق ما يکبار زنگ زد و اعتراض کردُ به خود مدير شبکه ... طرف تو برنامه زنده با کمال پرويی گفت بعضی ها (امام خمینی) آخوند حکومتی هستند که ما قبولشان نداريم! شبکه سلام با شبکه های ديگر مستقر در لس آنجلس کوچکترين تفاوتی ندارد علی علی والسلام

تاملات

اين مسئول شبکه در سی دی توجيه قمه زنی هم افاداتی مويد صحبت شما دارد

کافه انديشه

سلام برادر! لينک شديد. سری به ما بزنيد. (هر چند می دونم خيلی دل خوشی از ما نداری)

و چا اسان ميفروشيم اخرتمان را به دنيای ديگران !!! چقدر سخت است يوم الحسرت !!! و چه سخت ميکوشيم که با جهلمون دشمن ها را شاد کنيم و دوستان را تضعيف !!! اری برادر ..... اقای شريعتمداری امام عصر نيستند !!! ايشونم اشتباه ميکنن !! مثل منو و تو و مااااااا

بدون نام

بسمه تعالی از اظهارات آقای شريعتمداری متشکريم شک ما را نسبت به وابستگی شبکه سلام به امثال خودشان برطرف نمودند و حقانيت شبکه سلام برای ما آشکار گرديد. همزمانی حملات ايشان با حملات آقای نوري زاده(مقيم و وابسته انگلستان) و وهابيت به شبکه سلام قابل تامل است.

محمد حسين

خداوند در قران می فرماید: يريدون ليدفعوا نور الله بافواههم و الله متم نوره و لو کره ..... حالا که پس از چندين سال از شروع و تاسيس ماهواره در جهان يک شبکه شيعی پيدا شده و حرف و کلمات اهل البيت را به جهانيان می رساند باز يهوديان و بچه های نا مشروع و نو پای ان وهابيت و بهائيت از کار ننشسته و مشغول هستند. ما بياييم و سعی کنيم خودمان را در رديف و همراهان اين فرق ظاله خواسته يا .... قرار ندهيم.

مجتبي

شبكه سلام از همه شبكه هاي دنيا بهتره : حالا هر كي ميخواد اراجيفي در اين باره بگه بگه [سبز] حق رو بيان ميكنن برا همين بد هستند درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟