عذر تقصیر به پیشگاه شما

باید یک پوزش درست و حسابی بخواهم نسبت به مخاطبان این وبلاگ. چند مدتی چنان از به روز کردن آن دست برداشته‌ام که گویی اصلاً بی‌خیال‌ش شده ام.

خودم هم شرمنده و ناراحتم از این وضعیت وبلاگ. اما حق دهید به کسی که نه اینترنت پیوسته‌ای دارد و نه حتی دیگر رایانه‌ای دارد تا در فرصت مبسوط به فکر نوشتن وبلاگ باشد.

این صاحب وبلاگ عذر تقصر می‌خواهد که این روزها چنان وقت‌ش را امور پراکنده و متمرکز پر کرده است که وبلاگ‌نویسی‌ش -که روزی تنها کارش بود- را تحت تأثیر قرار داده است.

این روزها دل و کارم را وقف فلسطین کرده‌ام و زمان‌م وقف آن‌ها ست. راست هم می‌گوئید که چرا از فلسطین ننوشته‌ام. من هم خود شرمنده‌ام. از تذکارهای شما هم بر این امر متشکرم. اما واقعاً از نوشتن‌ش درمانده‌ام. خب شما بفرمائید که در برابر این نسل‌کشی واضح چه باید بگویم؟

/ 6 نظر / 14 بازدید

همان را بگویید که عمل کردید نه کمتر و نه بیشتر

منیره

:) مهم اینه که نیتتون چی باشه دیر آپلود کنین ولی آپلود کنین خیلی بهتره از اینکه اصلا آپلود نکنین. اینو واسه دفعه بعد گفتم که انشالا در کار باشه :)

حميد

سلام محمد صالح عزيز...خدا قوت[گل][خداحافظ]

شور نينوا دارد حسين

منيره دلبندم دانلود درستشه نه ابلود. ممد تو دوباره اومدي كه مزخرفاتتو به خوردمون بدي[خنده]

محمد يزدي زاده

کربلای غزه غرق در آتش و خون به نظر شما جهت نجات غزه و فلسطین از چنگ خون آشامان صهیونیستی برای همیشه، چه باید کرد؟ ضمن تشكر از همه عزيزانی كه تاكنون همراهي کرده اند؛ لطفاً نظر، پیشنهاد، طرح و ایده خود را در بخش نظرات بنویسید؛ تا شاید قدمی باشد بسوی رهایی!

س.م

سلام خان داداش فكر كنم بايد دو روز ديگه توي غزه پيدات كرد!!!... مصطفي ميگفت منم ميخوام برم غزه ... گفتيم فسقلي تو ميخواي بري اونجا چيكار كني ؟ حتما ميخواي بري كه به جاي بچه هاي فلسطيني تو رو بكشن !![زبان] ... گفت خب من كوچيكم .. اگه جايي آوار ريخته باشه روي سر مردم و كسي نتونه بره نجاتشون بده ، من ميرم [عینک] ... ميبيني يه بچه گاهي اوقات چجوري حرف ميزنه كه دهن همه رو ميبنده ؟[چشمک] شونصدتا ازينا[قلب] و ازينا[ماچ] باي باي داداشي مواظب خودت باش[خداحافظ]