انتخابات مجمع وبلاگ‌نویسان مسلمان در فرهنگسرای رسانه

عضو هئیت مؤسس مجمع وبلاگ‌نویسان مسلمان خبرداد:
انتخابات مجمع وبلاگ‌نویسان مسلمان در فرهنگسرای رسانه

ایکنا: مجمع عمومی و انتخابات شورای مرکزی «مجمع وبلاگ نویسان مسلمان»، پنجشنبه ۷ شهریور ماه ۸۷ از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در فرهنگسرای رسانه برگزار می‌شود.

«محمد صالح مفتاح»، عضو هئیت موسس مجمع وبلاگ‌نویسان مسلمان، در گفت‌وگو با ایکنا با اعلام این خبر افزود: در این مراسم، هیئت مؤسس گزارشی از روند برنامه‌ها و فرآیند ثبت مجمع ارائه خواهد کرد.

وی افزود: سپس کاندیداهای عضویت در شورای مرکزی به ارائه‌ی برنامه‌ها و اهداف خود خواهند پرداخت. همچنین اعضای شورای مرکزی از میان کاندیداهایی که اعلام آمادگی کرده‌اند و نام‌شان در سایت مجمع موجود است، با رای مستقیم اعضا انتخاب می‌شوند.

مفتاح اضافه داشت: مطابق اساسنامه تنها کسانی حق شرکت در رأی‌گیری را دارند که فره عضویت را پرکرده باشند و شرایط عمومی مندرج در اساسنامه را نیز دارا باشند. همچنین کسانی که علاقه‌مند به عضویت هستند، می‌توانند با حضور در فرهنگسرا فرم پر کرده و به عضویت مجمع وبلاگ‌نویسان مسلمان درآیند.

مجمع وبلاگ‌نویسان مسلمان، در سال ۸۴ توسط جمعی از فعالان عرصه‌ی رسانه‌های مجازی راه‌اندازی شد و به عنوان یکی از فعالترین و گسترده‌ترین تشکل‌های وبلاگ‌نویسان در ایران شناخته شده است.

 

همچنین ببینید:

پرسی گلف: برگزاری انتخابات مجمع وبلاگ‌نویسان مسلمان در فرهنگ‌سرای رسانه

فردا نیوز: برگزاری انتخابات مجمع وبلاگ‌نویسان مسلمان

ایسنا: انتخابات شورای مرکزی مجمع وبلاگنویسان مسلمان برگزار می‌شود

رجانیوز: پنج‌شنبه؛ انتخابات مجمع وبلاگ نویسان مسلمان

شیعه‌آنلاین: انتخابات مجمع وبلاگ‌نویسان مسلمان

/ 3 نظر / 10 بازدید
پاورقی نویس

با تشکر از دعوتتون و امید که بهترینها و مفید ترینها (چون شما) انتخاب بشن. من که پنج شنبه شمالم! ولی براتون آرزوی موفقیت می کنم.

اسماعیل حق پرست

سلام زحمت این را هم کشیدیم البته![چشمک] http://www.persigulf.com/index.aspx?siteid=1&pageid=154&newsview=1938

سبو

مجمع وبلاگ نویسان مسلمان! خوندن این تیتر حس خیلی خوبی بهم داد البته هنوز نیاز به اطلاعات ببیشتری دارم درهر حال آرزو میکنم که آنچه میکنید مرضی حق باشد... ضمنا جناب محمد صالح: شمارا از وبلاگ نچسب جناب نوریزاد پیدا کردم باید کاری کرد ...! گرچه هنوز دعا می کنم که این وبلاگ یک شوخی بی مزه از جانب فرد یا افرادی باشد اما اگر براستی این چرندیات متعلق به آقای نوریزاد است باید یک حرکت جمعی انجام شود خیلی حساب شده وفوری...لطفا بی تفاوت عبور نکنید