خوارج و جنبش عدالت‌خواه

یک. پس از دیدار رهبری، یکی از مسئولان دانشگاه‌مان حجت الاسلام دکتر ع-ج صحبت می‌کردم. می‌گفت جنبش عدالت‌خواه یکی از مشکلات آینده‌ی جمهوری اسلامی خواهد بود. این‌ها خوارج‌ند.

بعدش هم برای تلطیف کلام گفت که البته منظورم به شما نیست. شما که آدم خوبی هستید!

بحث کشید به اتحاد اسلامی و موضوع مستضعفین در کلام امام خمینی و رهبری. با بی‌ادبی جوابی داد. خندیدم. گفتم: حاج‌آقا من هیچی نمی‌گم. خوارج مائیم یا شما که رهبری را این‌گونه تخطئه می‌کنید؟

هیچی نگفت. با عصبانیت رفت.

 

دو. داشتم بازخوردهای دیدار رهبری را مرور می‌کردم. خبرگزاری فارس را دیدم که مقاله‌ای را از من دیروز منتشر کرده بود. مبانی حقوق شهروندی را اگر خواستید دنبال کنید.

/ 13 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مصطفی پورمحمدی

سلام صالح جان اینم سر زدن به وبلاگت که فرموده بودی. چشم. راستی، شما خوارج چرا با همدیگه دعوا می کنین؟!!!

میثم رشیدی

سلام بر شما نامه ای سرگشاده به وحید جلیلی شاید سرگشادگی نامه باعث شود که دوستان و همقطارانتان، برخی نکات به ظاهر مهم آن را در گعده های دوستانه، برایتان باز گویند و شما نیز از سر لطف به نگارنده، شنونده آنها باشید... http://meysamrashidi.blogfa.com/post-213.aspx نظرتون برام مهمه...

نسیم تنها

متاسفانه در جامعه امروز ما این گونه افراد منافق کم نیستند.

مفقودالاثرياجسد

سلاااااااااااااااااااااااااااام[ماچ] دمت گرم جلورهبري روسفيدترمون كردي[شوخی] مش صالح[ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ]

حسین

سلام من هم بهت تبریک می گم؛ تا حالا چهره ات را ندیده بودم

مجید اسماعیل زاده

این جناب حجت الاسلام دکتر ع.ج دهان ما رو ترم گذشته مسواک کرد. به اندازه یک دانشجوی سال دومی هم از ارتباطات حالیش نمیشه ولی ادعاهاش گوش فلک رو کر میکنه. این آدم و تیپ هایی مثل این میراث خوارای 3 تیر هستن.

ح.ص

سلام هر وقت این عکس از حاج رضوان را می بینم یاد این بیت حافظ میفتم: باز ار چه گاه گاهی بر سر نهد کلاهی مرغان قاف دانند آیین پادشاهی. آیین پادشاهی به کلا و عمامه نیست. ملک از شومی شیطان پریشان می شود.چونان ملک ما که پادشاهان کور آن، ماخولیای مهتری دارند.(ماخولیای مهتری سگ می کند بلعام را: اینها که حجت الاسلامان دکترند). شما هم درست را بخوان.

بنده خدا

سلام آقا مفتاح با شناختی که از این آقا دارم به شما میگوییم که این آقا نه روحانی است و نه دکتر و تنها از این دو عنوان استفاده میکند. البته ایشان راه پیشرفت به خوبی یافته است.

عدالتخواه

سلام من هم يه وبلاگ دارم اگه مايل بوديد يه نگاه به وبلاگم بيندازيد[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]