کامنت‌های به‌جا

گروهی به نام اخوان‌الرضوان با انتشاربیانیه‌ای مدعی شد که شب گذشته به دفتر نستله‌ی ایران حمله کرده و به نمای بیرونی و وسایل امنیتی آن آسیب وارد کرده است. این گروه فیلمی را از این عملیات محیرالعقول تهیه و بر روی اینترنت قرار داده است.

لحظاتی بعد از قرار دادن این خبر، کامنتی برای این وبلاگ ارسال شد که از اوج سلامت روحی و روانی کامنت‌گذار اطلاع می‌دهد. متن کامنت بدین شرح است:

ــــــــــــــــــــــــ ๑۩۞۩๑ ــــــــــــــــــــــــ

نویسنده: میترا
سلام ضمن تبریک به خاطر وبلاگ قشنگتون از حضورتون دعوت می‌کنم به سایت ما هم سر بزنید، متشکرم

ــــــــــــــــــــــــ ๑۩۞۩๑ ــــــــــــــــــــــــ

شرح:
بعد بیائید بگوئید زن‌ها نصفه نیستند! شما اسم این کارها را چه می‌توانید بگذارید؟

و اما بعد:
چون بنده برای عضویت در شورای مرکزی مجمع وبلاگ‌نویسان مسلمان کاندیدا هستم و رأی خانم‌ها خیلی مهم است، شرح فوق «بأی نحو کان» و «علی أی حال» محکوم می‌شود.

اصل قضیه:
تجمع مقابل سازمان ایرانی مجامع بین‌المللی وزارت امور خارجه
تجمع مقابل مجلس شورای اسلامی
تجمع مقابل شرکت نستله
مستندات

/ 5 نظر / 13 بازدید

اینکه شما اینقدر به سلامت روحی و روانی کامنت نویس وبلاگی دیگر اهمیت میدهید !!! و اصل مطلب خود را در حاشیه میگذارید، جای بسی تامل دارد.

وقتی انتقادپذیر نیستی نوشتنت چه فایده ای داره ؟؟؟؟؟!!!!!!! مثل اینکه فقط دوست داری تعریف و تمجید بشنوی! به نظری که دادم جواب که ندادی هیچ ،......

محمدصالح

سلام. یک. بنده در این چند روز دسترسی به اینترنت نداشتم که پاسخ بدهم. ببخشید. دو. در حاشیه قرار دادن متن تعمدی بوده است. شاید لازم است این‌گونه حرکت‌ها را با زبان طنز و با حاشیه‌پردازی بررسی کرد. سه. من از نقد بیشتر استفاده می‌کنم تا تمجید. هرچند نفس‌م خیلی چاق می‌شود با این حرف‌ها. ممنون می‌شوم که باز هم بنویسید. یا علی مدد

یه دوست

اولا مرسي از اينکه به فکر وطنتي.ثانيا اينو بدون که اين شرکت چند مليتي و سهام داران اصلي آن از سوئيس هستند.ثالثا من واسه ي مردم ساده ي خودمون متاسفم که تو دام روانکاوي يه عده بي سواد افتادند که به خودشون اجازه مي دن بزرگترين شرکت توليد کننده ي مواد غذايي دنيا رو زير سوال ببرند.

محمدرضا

شما برين همون آشغال هاي ايراني رو بخورين