هزار وعده‌ی خوبان يکی وفا نکنند

bullet-arrow-orange.gif قرار ۱۹ اسفند هم برگزار شد. مثل اين‌که حدود ۱۹۲۰۰۰ تومان هم جمع‌آوری شده است. ناراحتی اميد همه‌ی برنامه را تحت تاثير قرار داد، هرچند بعد از پايان مراسم بود. ديروز که حالش را می‌پرسيدم احساس کردم که خيلی خسته است، ولی باز هم دست از شوخی برنمی‌دارد. انگار نبود که داشت از «حيض انتفاع» ساقط می‌شد و «کان لم يکن» تلقی می‌گرديد!

bullet-arrow-orange.gif درباره‌ی اين تجمع و حواشی‌اش گفته و شنيده بسيار بود. اما نکته ناشايستی را در دو وبلاگ ديدم که مناسب و به‌جا نبود. وبلاگ روزنامه دانشجويی در مطلبش درباره «مشتی بچه سوسول» گفته و وبلاگ ۱۹ اسفند او را متهم به نشر اکاذيب کرده است.
درباره روزنامه دانشجويی، هرچند خود من هم با وضعيت دختران و پسران حاضر در آن‌جا راضی نبودم اما اين‌گونه سخن گفتن درباره‌ی آن‌ها را نيز نمی‌پسندم. سخن در اين‌باره بايد دقيق و رقيق باشد، نه فله‌ای و غلیظ.
اما در مورد وبلاگ ۱۹ اسفند هم نمی‌دانم دقيقا منظورش چه بخشی از نوشتارهای روزنامه دانشجويی بوده است اما ما که دروغی و کذبی در آن نديدم. هرچند کلمات مبهمش را می‌توان مصادره به مطلوب کرد. مثلا «سردرآوردن از اهداف تجمع».

bullet-arrow-orange.gif گزارش سايت مبارزين از «وبلاگ نويسان در شفق!»:
محمد صالح مفتاح اما بی سروصدا، در گوشه ای رایزنی ها را زیر نظر دارد. او سردبیر امت‌نیوز است و حسابی با وبلاگش پاسخ گو است.
مفتاح، حرف های زیادی برای گفتن دارد. ولی افسوس که یک حادثه کوچک برای یکی از دوستان وبلاگ نویس، رشته کلام ما را با او نا تمام گذاشت...

bullet-arrow-orange.gif هرچند رضا مهدوی صاب حجره علی‌رغم قول قبلی به وعده‌اش وفا نکرد و کل انگيزه‌ی ما را -برای شرکت در قرار- زير سئوال برد و ناهار به دانشگاه نرسيديم. اما ما فلافل را ميهمان بوديم. کلی حال برديم.

bullet-arrow-orange.gif >;حسين هم که نيامد. اشکالی ندارد. هزار وعده‌ی خوبان يکی وفا نکنند...

/ 6 نظر / 5 بازدید
آدينه بوک

سلام. به فروشگاه اينترنتي کتاب و CD آدينه با تحويل رايگان هم سر بزنيد.

مهدی

وعده خوبان خميشه عمل ميشه مگر اينکه خوبان نباشند. شاد باشيد.

043

سلام. هميشه از اين قرارها متواری بوده ام. نمی دانم چرا. ولی اصلا حس خوبی نسبت به اينجور قرارها ندارم. هويجوری الکی ها. نه که فکر کنی فکر ميکنم بچه سوسول بازی است. نه. کاملا هويجوريانه. به هر حال با آن بخش پول جمع کردنش و ايضا بخش فلافل خوردنش کلی موافقم. ( خيلی چاکريم. نیشم هم مثل همیشه بازه ) يا علي

Hajji

Salam. Esftefadeh kardim. Ya Ali

لادن و پيام بازرگاني

سلام . حضور سبزتون تو قرار خيريه نشوندهنده فکر سبزتونه . ما که قسمت نشد بيايم دوستاي جديد پيدا کنيم . پس فعلا مجازي ميمونيم . درسته که بعد از 3 سال کمتر مينويسيم . چون 2 تا بلاگر بوديم با 2 تا بلاگ فعال . ولي الان يه زوج بلاگريم با يه بلاگ تنبل . از آشناييتون خوشحاليم

Doctor Strange Love

يک روز وقتي کشور در تب جنگ و گرما ميسوخت مادر محمد صالح مفتاح دچار دردهای زايمانی ميشود.با خيس شدن زيرلباسی و حتی دامن والده ايشان يقين ميشودکه لحظه سرنوشت ساز فرا رسيده.ايشان درد چندانی تا بيمارستان نداشتند چون اين اولين زايمان نبود.تصميم بر زايمان عادی ميشود ولی فرصت برای تخليه روده های مادر آقای محمد صالح مفتاح وجود ندارد و دردها و فشارهای هولناک آخر ٬تمام باقی مانده مدفوع موجود در روده را به همراه صداهای روده ای به روی تخت زايمان ميريزد.